Увага! Робота магазинів під час воєнних дій в Україні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятори для легкових авто

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Акумулятори автомобільні

У нашому інтернет магазині можна купити довговічні і недорогі акумулятори для легкових авто з швидкою доставкою по Києву та всій території країни. Невисокі, найдоступніші в Україні, ціни на такі акумулятори пояснюються просто: компанія «Еколайн» - ексклюзивний представник ряду відомих виробників. У розпорядженні покупців - 22 складу в різних регіонах країни, безкоштовна установка при самовивозі, оперативна доставка, збільшений гарантійний термін.

Акумулятори для легкових авто

Акумулятор для легкової машини створюється з розрахунком на роботу при значних навантаженнях. Адже на практиці акумуляторна батарея - важливий технічний вузол автомобіля. Він забезпечує електрикою стартер для запуску двигуна і інші компоненти сучасного авто, які працюють від струму. Ємність батареї залежить від конструкційних особливостей і виду мотора.

Найбільш затребуваним варіантом є пристрої з ємністю 60 Ач. Такий акумулятор встановлюють на безліч легкових авто з бензиновими моторами об'ємом до 1,6 літрів. Позашляховик або дизельний двигун зажадають пристроїв з більшою ємністю.

Конструкція, плюси і мінуси

На більшості легкових автомобілів встановлюються кислотні акумулятори, що використовують хімічну реакцію для накопичення і віддачі електричного струму. В якості електроліту застосовують розчин сірчаної кислоти з дистильованою водою. У ролі електродів виступають свинцеві сплави. У традиційному варіанті - це сплав свинцю з кальцієм. Також поширення набули гібридні батареї. У них негативну пластину відливають з такого ж сплаву кальцію зі свинцем. А ось для позитивної використовують свинцево-сурм'яний сплав. У більш сучасному варіанті цієї технології при виготовленні позитивної пластини застосовують свинець, який легується селеном.

Основні переваги таких акб:

  • доступні ціни;
  • здатність видавати струм значної потужності для швидкого запуску двигуна;
  • невимогливість до якості напруги, що подається - несправна проводка в авто або неправильні настройки зарядного пристрою не приведуть до поломки агрегату.

До мінусів варто віднести необхідність:

  • Постійно стежити за рівнем електроліту, і доливати дистильовану воду при необхідності.
  • Періодично заряджати зарядним пристроєм.
  • Не допускати регулярних повних розрядів акумулятора
  • Дотримуватися правильного температурного режиму експлуатації - надмірний нагрів здатний викликати випаровування води з розчину електроліту, а це не тільки знизить його ємність, а й може призвести до закипання. При надмірно низькій температурі електроліт може замерзнути.

Частково з недоліками можна справитися, якщо вибрати не обслуговуються або малообслуговувані вид акумулятора. Тоді вимоги вертикальної перевезення і необхідність доливати електроліт відпадуть в силу конструкції таких моделей.

Типи автомобільних акумуляторів

Акумуляторна батарея для легкового автомобіля буває:

  1. Обслуговуваний - традиційний варіант з невисокою ціною і глибоким зарядом. Її можна ремонтувати і відновлювати. Мінуси - вимога перевіряти рівень електроліту і недовгий термін служби.
  2. Не потребує постійного обслуговування - корпус повністю герметичний і не розбірний. Експлуатувати таку батарею можна до 5 років. Мінуси - не можна ремонтувати, «боязнь» низьких температур, більш висока ціна.
  3. Малообслуговуваний - проміжний варіант. Експлуатувати можна близько 3 років і більше. Чи підлягає ремонту і відновленню, однак потрібно регулярно перевіряти рівень електроліту.

У нашому магазині кожен може замовити через Інтернет модель відповідно до своїх вимог і фінансовим можливостям.

Вгору