Ми не тільки продаємо акумулятори для авто, ми також надаємо ряд послуг, які допоможуть прослужити батареї довше:

 • Діагностика акумулятора

 • Обслуговування акумуляторної батареї

 • Додаткові послуги під замовлення

Трохи цікавої інформації

Результати досліджень показують, що 85% європейських водіїв потребують кваліфікованої технічної підтримки, щоб обслуговувати свій автомобіль, і вісім з десяти водіїв довіряють рекомендаціям своїх механіків для обслуговування батареї.

За оцінками фахівців автомобільного ринку більшість всіх нових автомобілів в Європі будуть представлені старт-стоп технологіями.

Якісні акумуляторні батареї мають вирішальне значення в старт-стоп системах.

Коли двигун вимкнений, електрична система автомобіля використовує свою енергію для підтримки таких функцій як радіо, світло та опалення. Акумуляторні батареї також підтримують можливість перезапуску двигуна в частки секунди.

Моніторинг технічного стану 33000 автомобілів в 2015-2016 роках показав, що на кожному четвертому автомобілі використовуваний акумулятор підлягає негайній заміні.

Все це змінює роль акумуляторної батареї по суті, роблячи професійно навчених фахівців з діагностики акумуляторної батареї більш затребуваними, ніж будь-коли раніше.

Перевірка стану заряду акумуляторної батареї для власників транспортних засобів, повинно стати рутинною частиною обслуговування в спеціалізованих сервісних центрах.

Планове обслуговування акумуляторних батарей в сервісному центрі дозволить попередити водіїв від небажаних поломок або незадовільного виконання певних функцій транспортного засобу.

Кваліфіковані співробітники сервісних центрів ТОВ «Еколайн» виконують повний комплекс послуг з продажу, обслуговування та діагностики несправностей акумуляторної батареї.