Увага! Робота магазинів під час воєнних дій в Україні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дистильована вода

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке дистильована вода для авто?

Перш ніж використовувати воду для відповідних процесів автомобіля, її необхідно обов'язково очищати від різних мінералів та домішок. Робиться це за допомогою дистилятора. Це необхідно, щоб у подальшому, при використанні, запобігти корозії механічних частин двигуна автомобіля, та уберегти від поломок у майбутньому.

Дистилятор очищає проточну воду від різних мікроелементів та домішок. Після кип'ятіння звичайної води 2пар, який шляхом охолодження трансформується в дистильовану воду. чиста речовина.

Вона нешкідлива і може використовуватися навіть для приготування їжі та пиття. Хоча завжди так її вживати все ж таки не рекомендують.

Оскільки це стерильна рідина - повністю очищена вода, яка не містить домішок та забруднень, вона може закипати при нагріванні до +110℃, і охолоджуватися за температури нижче точки замерзання.

Крім того, така вода не має смаку, запаху, кольору. При дотриманні вимог до зберігання термін придатності сягає 3-10 днів.

В автомобільній сфері дистильована вода застосовується, крім іншого, для:

  • розведення електролітів, які використовуються в кислотних та лужних акумуляторах авто;

Це допоможе збільшити термін роботи батареї під час википання електроліту;

  • розведення концентрату антифризу в охолоджуванні;
  • льної системи при зниженні рівня охолоджуючої рідини;

Дистильована або деіонізована вода - одна з найвідоміших охолоджуючих рідин;

У наших умовах експлуатації автомобіля дистильована вода не замерзає. Оскільки дистильована вода може замерзнути за дуже низької температури – на позначці градусника на рівні “-42℃”;

Сама собою дистильована вода не є антифризом. Її використовують лише як добавку у спеціальну антифризову рідину. Нестача охолоджуючої рідини може призвести до перегріву двигуна автомобіля, що призведе до відмови в роботі. Перегрів, як і замерзання, можуть пошкодити всі компоненти автомобільного двигуна. Ось чому важливо тримати температуру під контролем;

  • технічних потреб при догляді за транспортним засобом

Наприклад, повне промивання системи охолодження від забруднень або зміни Антифризу на іншу марку або вид. У цьому випадку необхідно ретельно промити охолоджувальну систему.

Як тимчасова чи часткова заміна омивача скла. У бачок омивача скла заливається тільки дистильована вода або розведений нею концентрат спеціальної рідини, що омиває, скла.

Можливості застосування дистильованої води.

У сучасному світі використання дистильованої води можливе у різних сферах діяльності людини;

  • у побуті. Для прасок, електрокамінів, зволожувачів повітря, системи індивідуального опалення
  • у медицині. Для створення та розведення медичних препаратів
  • у лабораторних дослідженнях. Мікробіологія, генна інженерія, хімічні технології
  • косметична та харчова промисловості

Ми пропонуємо купити дистильовану воду для вашого автомобіля. Асортимент нашого магазину – це оптимальне поєднання ціни та якості пропонованого товару. А менеджери допоможуть правильно визначитися із вибором потрібного для вашого автомобіля продукту.

Важливо! При виборі завжди треба враховувати рекомендації виробника за типом оптимальної рідини для охолодження саме для вашого автомобіля.

Вгору