Увага! Робота магазинів під час воєнних дій в Україні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зарядні пристрої

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зарядний пристрій автомобільного акумулятора: можливість завести двигун при будь-яких морозах

Зарядне для автомобільного акумулятора стане в пригоді власникам транспортних засобів. За його допомогою можна швидко та безпечно підживити АКБ у будь-якому стані. Ще існує пуско-зарядний пристрій, який поєднує функції миттєвого запуску двигуна з розрядженою батареєю та звичайної зарядки джерела живлення автомобіля. Такий прилад незамінний узимку, особливо, якщо автівка залишається на вулиці. У нашому магазині представлений широкий вибір зарядного та пуско-зарядного обладнання, тому є можливість підібрати модель, що ідеально відповідає потребам вашої АКБ. 

Навіщо потрібні такі пристрої

У холодну пору року акумулятор автомобіля здатен досить швидко розряджатися. Розряд акумуляторної батареї до мінімальної ємності унеможливлює запуск промерзлого двигуну. Щоб попередити цю ситуацію, потрібно періодично відновлювати ресурси АКБ за допомогою автономних зарядок. Зарядний пристрій для акумулятора авто живиться від домашньої мережі 220В. Для початку підзарядки достатньо приєднати дроти приладу до автомобільної батареї згідно полярності та увімкнути зарядне. 

Електричний прилад працює в автоматичному режимі та здебільшого не потребує втручання. Пристрій самостійно контролює напругу та силу струму – два ключових параметри процесу підживлення. Сила струму поступово знижується, а при досягненні максимальної ємності зарядка автоматично припиняється. Техніка здібна як повністю відновити АКБ, так і частково, щоб запустити двигун якомога швидше. Замовляйте товар на нашому сайті та будьте впевнені, що пуск мотора виконуватиметься без сюрпризів навіть взимку. 

Переваги нашого обладнання

Наш інтернет-магазин – офіційний дистриб’ютор автомобільних АКБ та обладнання для їх обслуговування. Якщо вирішите купити зарядне для автомобіля у нас, то отримаєте гарний пристрій з низкою переваг. Наші прилади відрізняються насамперед універсальністю, яка стане в пригоді власникам вантажівок та легковиків. В конструкції передбачено перемикач робочої напруги, яку зарядка транспортує до АКБ. За допомогою нього можна підвищити напругу на виході з 12 В до 24 В.

Деяке обладнання має різноманітні ступені захисту, що виключає вихід з ладу АКБ або зарядного пристрою. Це моделі із захистом від перегрівання, короткого замикання, неправильного підключення та ураження людини струмом через руки. Усі прилади достатньо мобільні, адже мають невелику масу та габарити. Крім того, зарядки оснащені дротами великої довжини, що дозволяє розташувати обладнання у будь-якому куточку приміщення, де виконуватиметься підживлення. Пускове зарядне та й просте зарядне мають відмінну стійкість до механічних та хімічних пошкоджень, здатні працювати у будь-яких температурних умовах.  

Переваги нашого магазину та ціни 

Вартість приладів для обслуговування АКБ залежить від їхньої комплектації та властивостей. Різницю в ціні здатна викликати навіть довжина дротів, що йдуть до виводів автомобільної батареї. Загалом, на цінник найбільше впливають сила струму заряду та потужність приладу, речі, які цілком залежать від ємності вашого акумулятора. Незначне коливання в ціні викликають додаткові функції захисту на кшталт запобіжників від короткого замикання та інших. Якщо у вас виникли труднощі з підбором зарядного приладу, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефоном або онлайн.

Наш магазин напряму співпрацює з виробниками, тому в Ecoline на вас завжди чекає зарядний пристрій за найнижчою ціною в Україні. Для цього не обов’язково відвідувати торгову точку – замовити товар можна за допомогою мережі Інтернет з доставкою до необхідного місця. Крім того, ми працюємо з оплатою за фактом отримання замовлення. Наша команда відповідальна за якість товару та належне гарантійне обслуговування. Піклуйтеся про власну акумуляторну батарею разом з Ecoline – замовляйте зарядне для автомобіля усього в пару кліків.

Вгору