Увага! Робота магазинів під час воєнних дій в Україні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Amega

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

A-Mega: український бренд надійних автомобільних акумуляторів. Виробництво  акб розташоване в Україні в Донецькій області та Хмельницької області. Батареї Амега виробляють на сучасному американському та німецькому обладнанні за ліцензією знаменитого німецького бренду Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH. 

Про виробника

 

Акумулятори A-Mega із 2006 року виготовляє українське підприємство ТОВ «Мегатекс». До моменту відкриття лінії з виробництва АКБ компанія вже мала досвід і потужності з виготовлення свинцю та свинцевих сплавів (завод Мегатекс працює в цьому напрямі з 1996 року).

Акумулятори A-Mega мають низку переваг, які вирізняють їх на ринку автозапчастин і дають можливість конкурувати з іншими українськими та європейськими виробниками:

  • надійність внутрішньої конструкції, що забезпечує високу стійкість до вібрації (найкращий показник за результатами стендових випробувань);
  • герметичність корпусу, обумовлена запатентованим типом з'єднання між пластиковим кожухом і металевими клемами;
  • велика реальна ємність акумулятора, що досягається за рахунок електродів великої товщини;
  • особлива конструкція струмовиводів, що гасить вібрацію корпусу;
  • надійні сепаратори, що убезпечують від короткого замикання;
  • напівпрозорий поліпропіленовий корпус, що дає можливість візуально контролювати рівень електроліту;
  • конструкція кришки, що відповідає високим сучасним вимогам до безпеки.

Наразі ТОВ «Мегатекс» є підприємством повного циклу: від виробництва свинцевих сплавів і пластикових корпусів до лінії з утилізації відпрацьованих АКБ. Повний контроль над процесом виробництва дає змогу досягти високої точності на всіх технологічних етапах.

Компанія «Мегатекс» виробляє акумулятори під торговими марками «A-Mega», «Energy BOX», «555», «Magic Energy», «Start ECO», «Power IMPULSE», «Fire BULL», «VIRBAC», «Viking Bronze»,«MERCURY SPECIAL», а також виробляє АКБ на замовлення інших торгових марок.

Для захисту від підробок усі акумулятори ТМ A-Mega замість наклейок маркуються методом шовкотрафаретного друку, який не змивається та не стирається.

 

Країна реєстрації бренда: Україна

Сайт: www.megatex.ua

 

Розгорнути
Вгору