Увага! Робота магазинів під час воєнних дій в Україні
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

General Motors

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оригінальна моторна олива General Motors створена відповідно до вимог і потреб двигунів автомобілів цього концерну. Високі вимоги до оливного матеріалу виправдані використанням двигунів з турбонаддувом і специфічним проблемам, які їм властиві. До них можна віднести проблему раннього займання суміші в моторах з турбонаддувом і прямим впорскуванням пального або ймовірність запікання оливного матеріалу в системі турбонаддува при високих температурах — в двигунах машин GM моторна олива має справлятися з усіма проблемами вдосконаленого двигуна.

Ось чому в 2006-2007 рр. була спроєктована, створена і запатентована все­світ­ня спе­ци­фі­ка­ція General Motors (GM), на­зва­на dexos ™.

Серії моторних олив GM

Сьогодні GM спеціалізується на випуску чотирьох марок машин (Buick, Cadillac, Chevrolet і GMC). У специфікаціях для двигунів цих автомобілів прописує такі вимоги до олив:

  • dexos1™. Для бензинових двигунів автомобілів, починаючи з 2011 року випуску і старших. Має поліпшені характеристики низькотемпературної плинності, сумісна з ущільнювачами, мінімізована можливість окислення і відкладень, мінімізована аерація.
  • dexos1™ Gen 2. Друге покоління, окрім позитивних сторін першого, зуміла досягти вираженого зниження витрати пального, високий захист від зносу, вирішила низку проблем, які виникали з турбонаддувом.
  • dexos2™. Специфікація для ди­зель­них двигунів автомобілів лег­ко­го ре­жи­му, починаючи з 2010 мо­дель­но­го ро­ку

Здобути специфікацію dexos може олива будь-якого виробника. Власні серії моторної оливи General Motors представлені такими оливними матеріалами:

  • General Motors Dexos2 5W-30 синтетична. Всесезонна олива для дизельних двигунів. Підходить для систем з турбонаддувом і фільтрами саж та без них.
  • General Motors Semi Synthetic 10W-40 напівсинтетична. Підходить для використання цілий рік (за умови м'якої зими, температура застигання становить -15 градусів Цельсія). Рекомендована до використання в бензинових і дизельних двигунах.
  • General Motors Dexos 1 Generation 2 5W-30 синтетична. Моторна олива вдосконаленого, другого покоління для іскрових (бензинових) двигунів. Всесезонна, має стабільну низькотемпературну прокачуваність не піниться та стійка до утворення нагару.

Країна реєстрації бренда: США

Розгорнути
Вгору